Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sobota 6. 10. 2007 - velmi nabitý den/Saturday 6. 10. 2007 - very full day

7. 10. 2007

V sobotu 6. 10. jsme s Aruškou a několika Pembročími přáteli  vyrazili do Českých Budějovic na tradiční podzimní mezinárodní výstavu. Corgi posuzovala paní Angela Kováčová ze Slovenska, dlouholetá chovatelka Pembroků "z Old Pembroku".

Obrazek

Po neblahých zkušenostech z minulého týdne jsem tentokrát Arušku nenechala odpočívat celou dobu v klícce, ale  vzala jsem ji mezi lidi, kde si ji každý zájemce mohl pomuchlovat a ještě před nástupem do kruhu jsem ji nechala vydovádět se s několika psími kamarády. Očividně jí to vyhovovalo, protože se předvedla bez větších excesů, získala svůj první titul CAJC a dokonce ve třídě porazila moc pěknou blue-merle Digi Digi Doo Gaucho.Obrazek

Obrazek

Naše Pembročí spolucestovatelky byly také velmi úspěšné - Ariana Bugi Vugi - CAC. No a Brenda Higu - hádejte? Nejlepší veterán a BOB, jak jinak.

ObrazekCesta domů nám krásnou sluneční podzimní krajinou příjemně uběhla. Večer jsme byly pozvány na oslavu narozenin našich psích kamarádů - Gabriela a Graham Higu slavily 3. narozeniny, ovšem nejvíce dárků zaslouženě dostala Fleur z Pembroku, která ten den slavila neuvěřitelných 15 let.

Obrazek

Všem kamarádům moc gratulujeme a přejeme jim, ať ještě dlouho obveselují svoje pánečky.

Doma mě pak ještě čekal velmi příjemný e-mail s fotografiemi od Gordyho (Arawen), který byl na procházce se svým dědečkem (tatínkem Otinky) Cézarem. Je to opravdu moc pěkný pocit, když chovatel vidí, jak se jeho štěňátkům dobře daří a jak jsou jeho páníci spokojení.

Obrazek

Pár foteček dokumentujících všechny tyto události najdete v galeriích "Výstavy", "Společné" a "Arawen".

**************************************************************

Saturday 6. 10. were very full and very nice day. In internationale dog show Ceske Budejovice Arianka play with friends and vin first title CAJC.

Our pem friends Ariana Bugi Vugi vin CAC and Brenda Higu again Best veteran and BOB.

In the evening we congratulate happy birthday our pem friends Gabriela and Graham Higu (3 years) and Fluer z Pembroku (15 years !!!).

CONGRATULATE

And the last at home I read very sweet e-mail from Gordy about his meeting with his grandfather and look for nice pictures. Raya - thank you very much.