Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubová výstava 12. 8. 2007 Rakousko - Stockerau/Club show Austria - Stockerau

12. 8. 2007

Dnes jsem byla v Rakouském Stockerau na Klubové výstavě britských pasteveckých plemen. Na rakouské "klubovky" jezdím ráda, bývá tu pohodová atmosféra, potkávám tu spoustu známých a v neposlední řadě zde často posuzují zajímaví rozhodčí. Letos všechny corgi posuzoval pan Michael Forte z Irska. Kdo někdy zažil rozhodčího pocházejícícho z britských ostrovů, ten se na podobná setkání vždy těší (tedy já určitě ano). Ani tento pan rozhodčí mě nezklamal, byl důkladný jak v posouzení kostry, tak především mu záleželo na správném a vydatném pohybu. Aruška mi udělala velkou radost, protože se předvedla bez větších zádrhelů, dostala velmi pěkný posudek a ocenění "velmi nadějná" ve třídě dorostu.

ObrazekZde bych chtěla poděkovat Pavlu Černému za velmi pěkné fotky Arianky.

Moc gratuluji našemu kamarádovi FELIXOVI HIGU (a jeho paničce) - ten, vedený handlerkou Zuzkou Černou, vybojoval titul CAC a Klubový vítěz. Více se můžete dočíst na stránkách ch. sr. FRESTON (viz odkazy)

Obrazek

********************************************************

Club show of britisch sheep breeds Stockerau - Austria - Judge: Mr. Michael Forte, Irl. - ARIANKA - very promising in baby class with very nice judgement.

Thanks Pavel Černý for the very nice Arianka´s photos.

Our friend FELIX HIGU with handler Zuzka Černá vin CAC and Club vinner. CONGRATULATE. More in web FRESTON kennel.

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Club show Stockerau, A - 12. 8. 2007