Jdi na obsah Jdi na menu
 


Arianka má prvního BOBa/First Arianka´s BOB

4. 11. 2007

V sobotu 3. 11. 2007 jsem byla s Aruškou a přáteli na Mezinárodní výstavě psů v Nitře. Posuzovala maďarská rozhodčí paní Judit Korózs-Papp. Byla jsem velmi mile překvapena stylem, jakým paní rozhodčí posuzovala - kladla velký důraz na výbornou stavbu těla, správné úhlení, rovný a pevný hřbet a správnou mechaniku pohybu, což jsou všechno věci velmi podstatné pro ovčácké psy. Proto jsem byla také nesmírně potěšena, když Arianka vybojovala ve svých 10 měsících CAJC a především svůj první titul BOB.

Obrazek

Také naši ostatní kamarádi a příbuzní dopadli vemi dobře (Damián Corlan Gi - CACIB, Fest Delicja - CACIB, Flipper Higu - výborný 1, Felix Higu - CACIB, splnil podmínky k titulu INTERCHAMPION, Brenda Higu - 2. nejhezčí veterán dne ...)

VŠEM MOC A MOC GRATULUJEME.

Obrazek

Radost ze slunečného dne nám ovšem zkalili neznámí pobertové, kteří v nestřeženém okamžiku odcizili kamarádce Věře batoh s veškerými jejími doklady, klíči, mobily, foťákem a penězi. Mě samotné se podobná věc stala už před dvěma lety na Intercanisu. Je to velice nepříjemné a deprimující. Ale plyne z toho jediné poučení - na výstavách nenechávejte nikdy v žádném případě své věci bez dozoru, snažte se je v nejzazším případě zavírat do klecí se psy nebo na jiná špatně dostupná a viditelná místa. Drzost zlodějů opravdu nezná mezí a následné nepříjemnosti spojené s krádeží dokumentů zkazí člověku náladu na hodně dlouho.

************************************************************

Internationale dog show Nitra 3. 11. 2007 - judge Mrs. Papp, H - ARIANKA´S  first BOB (in age 10 months) and CAJC.

 

Náhledy fotografií ze složky MV Nitra 3. 11. 2007